
Диск гальмівний передній NISSSAN Primera, X-Trail Primera p12
1 100 ₴
- В наявності
+380 (68) 842-64-52
Любомир- +380 (67) 821-43-43Олег
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ціна за 1 шт, Продається лише парою!
NISSAN ALMERA TINO (V10), MAXIMA/MAXIMA QX V (A33), PRIMERA (P12), PRIMERA Hatchback (P12), PRIMERA універсал (WP12), X-TRAIL (T30)
- Діаметр [мм] — 280
- O фаски 2 [мм] - 114,3
- O отвори [мм] — 12,8
- Кількість отворів — 5
- Товщина гальмівного диска (мм) — 28,0
- Висота [мм] — 49,1
- Діаметр центрування [мм] — 68
- Мінімальна товщина [мм] — 26
- Внутрішній діаметр — 144
- Тип гальмівного диска — вентильований
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Вентильовані |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр маточини | 144 мм |
| Виробник | ABE |
| Товщина | 28 мм |
| Код запчастини | C31078ABE |
| Стан | Новий |
| Висота | 49.1 мм |
| Сумісність з моделлю | Cefiro, Primera, Maxima, Almera, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Nissan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴

