
Диск гальмівний задній NISSSAN Primera Р12 (2 шт.)
2 000 ₴
- Під замовлення
Відправка з 05 квітня 2026+380 (68) 842-64-52
Любомир- +380 (67) 821-43-43Олег
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
NISSAN ALMERA TINO (V10), PRIMERA (P12), PRIMERA Hatchback (P12), PRIMERA універсал (WP12)
- Діаметр [мм] — 278
- Товщина гальмівного диска (мм) — 10,0
- Мінімальна товщина [мм] — 9
- Кількість отворів — 5
- O фаски 2 [мм] - 114,3
- Висота [мм] — 45
- Діаметр центрування [мм] — 68
- Внутрішній діаметр — 154
- O отвори [мм] — 12,5
- Тип гальмівного диска — повний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Призначення | Задні колеса |
| Код запчастини | C41029ABE |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Primera |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Висота | 45 мм |
| Діаметр маточини | 154 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Тип | Невентильовані |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴

