
Фільтр повітряний NISSAN Primera P12 1,9 TDI
180 ₴
- В наявності
+380 (68) 842-64-52
Любомир- +380 (67) 821-43-43Олег
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
NISSAN PRIMERA (P12), PRIMERA Hatchback (P12), PRIMERA універсал (WP12)
- Довжина [мм]: 285 мм
- Ширина [мм]: 171 мм
- Висота [мм]: 59 мм
- Висота 1 [мм]: 43 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | FA-127S |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Primera |
| Довжина | 285 мм |
| Ширина | 171 мм |
| Висота | 59 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴



