
Фільтр паливний (бензиновий) WIX Filters NISSAN Primera P10
350 ₴
- В наявності
- Код: WF8040
- +380 (67) 821-43-43Олег
Висота [мм] — 156,5
Зовнішній діаметр 1 [мм] — 81,5
Зовнішній діаметр 2 [мм] — 74
Впускн. O [мм] - 8
Випускн.-O [мм] — 8
NISSAN
PRIMERA (P10)
PRIMERA Hatchback (P10)
PRIMERA Traveller (W10)
SERENA (C23)
SERENA (C24)
VANETTE CARGO автобус (HC 23)
VANETTE CARGO Фургон (HC 23)
AUDI A4 (8D2, B5), A4 Avant (8D5, B5), A4 Avant (8ED, B7), A6 (4B2, C5), A6 Avant (4B5, C5)
FIAT REGATA Weekend (138_), SCUDO Combinato (220_), SCUDO Фургон (220_), ULYSSE (220_)
DAIMLER 2.8 - 5.3, COUPE, DAIMLER XJ (X30_), LANDAULETTE, LIMOUSINE, XJ 40, 81
CITROEN EVASION вэн (22, U6), JUMPY (U6U_), JUMPY Фургон (BS_, BT_, BY_, BZ_), XM (Y3), XM (Y4), XM Break (Y3), XM Break (Y4)
ALFA ROMEO 164 (164_), 1750-2000 (105_), 6 (119_), 75 (162B_), 90 (162_), GIULIETTA (116_), GT (105_), RZ, SPIDER (115_), SZ
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | WF8040 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Primera |
| Виробник | WIX Filters |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 156 мм |
| Зовнішній діаметр | 82 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
- Ціна: 350 ₴


