
Фільтр повітряний Nissan, Subaru
220 ₴
- В наявності
+380 (68) 842-64-52
Любомир- +380 (67) 821-43-43Олег
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
NISSAN - 100 NX (B13)
NISSAN - 300 ZX (Z32)
NISSAN - ALMERA I (N15)
NISSAN - ALMERA I Hatchback (N15)
NISSAN - FIGARO купе (FK10)
NISSAN - JUKE (F15)
NISSAN - KUBISTAR Фургон (X80)
NISSAN - PRIMERA (P10)
NISSAN - PRIMERA (P11)
NISSAN - PRIMERA Hatchback (P10)
NISSAN - PRIMERA Hatchback (P11)
NISSAN - PRIMERA Traveller (W10)
NISSAN - PRIMERA Traveller (WP11)
NISSAN — PULSAR Похита задня частина (C13)
NISSAN - SUNNY III (N14)
NISSAN - SUNNY III Hatchback (N14)
NISSAN - SUNNY III Liftback (N14)
NISSAN - SUNNY III Traveller (Y10)
NISSAN - SUNNY III Фургон (Y10)
NISSAN - X-TRAIL (T30)
NISSAN - X-TRAIL (T31)
SUBARU - LEGACY I (BC)
SUBARU — LEGACY I універсал (BC, BJF)
RENAULT - KANGOO Express (FC0/1_)
RENAULT - KOLEOS I (HY_)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Primera |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 227 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Висота | 33 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | Primera |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴

